Nákupní košíkje prázdný

Granule, po kterých se rychle „zapráší”

Nabízíme Vám profizoo krmivo pro psy té nejlepší kvality. Krmivo je vyráběno dle moderních receptur z kvalitních surovin a není chemicky ošetřeno. Naše profizoo krmivo pro psy neobsahuje žádný palmový olej, chemická barviva ani konzervanty.

Naše granule jsou vyráběny na přírodní bázi, obsahují přírodní složky, například med, ovoce, apod. (dle specifikace granulí).

Na své si u  nás přijdou i vyznavači novinky ve stravování psů - BARF stravy, jelikož nabízíme také mražené profizoo krmivo pro psy. Výhody mraženého krmiva pro psy spočívají především v jednoduchosti skladování a stálé čerstvosti BARF stravy. Díky tomu máte profizoo krmivo pro psy neustále po ruce a v množství, které potřebujete, jelikož si krmivo můžete průběžně rozmrazovat.

kvalitní granule pro psy

Bereme ohledy na životní prostředí a proto naše profizoo krmivo pro psy neobsahuje palmový olej. Výrobci, kteří přidávají do produktů palmový olej, nejen že užívají olej, který není zdraví prospěšný (palmový olej totiž obsahuje spíše nasycené mastné kyseliny než ty nenasycené), ale hlavně přispívají k ničení tropických pralesů. 

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

KONTAKT

info@batandrle.cz

Otevírací doba:

Po-pá:    7 - 11, 11:30 - 15

Sobota:  zavřeno

Neděle:  7 - 9, 12 - 13

**OSOBNÍ ODBĚR - PLATBA POUZE V HOTOVOSTI**