Mleté hovězí, drůbež, hovězí tuk a ryby

Mleté hovězí, drůbež, hovězí tuk a ryby
Na objednání
204017
za 1 kg
původně 0 Kč
49 Kč bez DPH
56 Kč
vč. DPH
Popis Popis

Popis

Výrobce ST-LAURENT, Francie

Obchodní značka CHIENS

Tento výrobek je vhodný pro tažné ( saňové psy ), pro aktivní psy, nebo psy velmi špatně nabírající váhu.

Hovězí maso patří k nejhodnotnějším druhům masa, obsahuje až 23 -24% bílkovin, velké množství železa a vitamínů skupiny B. Je zdrojem esenciálních aminokyselin. Libové maso obsahuje okolo 3-5 % tuku. Kuřecí maso je velmi dobře stravitelné, obsahuje zhruba 20% bílkovin a velmi málo tuku – kolem 3%. Má nižší energetickou hodnotu a proto je vhodné jako součást dietních jídelníčků. Makrela je relativně tučná ryba, obsahuje mastné kyseliny OMEGA-3, které mají dobrý vliv na zdraví. Její maso obsahuje 19% bílkovin a 14% tuku.

Krmivo pro psy, kočky a jiné šelmy

B.A.R.F. Překlady této zkratky jsou různé:

BARF = Born Again Raw Feeders (znovuzrozen krmit syrově)
BARF = Bones And Raw Food (kosti a syrová potrava)
BARF = Biologisch Artgerechte Rohe Futerung (biologicky vhodná syrová výživa)

Ať už si to přeložíte jakkoliv, v podstatě se jedná o krmení čerstvou syrovou stravou , která je pro masožravá zvířata přirozená. Primárně se BARF skládá z masa, drobů, šlach, kostí, chrupavek případně se pridává i zelenina a ovoce. 

Pes a kočka je prostě masožravec a tak by měli jíst maso!  Zažívání psa je uzpůsobeno k trávení čerstvé živočišné potravy. Přísun masa aktivuje produkci trávicích enzymů a prostředí v žaludku, kde je pH 1-2 udělá prostě své :), V takové kyselosti nemá šanci nic zachovat si svůj původní tvar (a to se týká i věcí na první pohled nestravitelných). Pro porovnání, žaludek člověka má pH 4-5. Celý proces trávení u psa trvá 12-24 hodin, protože střevo je poměrně krátké. Je tedy důležité, aby potrava byla opravdu výživná a organismus tak z ní využil maximum. K tomu, aby zažívání psa mohlo správně fungovat, je právě přísun masa důležitý. Rostlinná potrava a vysoký podíl různých obilovin v granulích tento proces jenom narušují a trávení nefunguje jak má. A k tomu se zákonitě přidávají problémy , jako zažívací potíže, oslabená imunita, výskyt parazitů, alergie....

Nechť si udělá názor každý sám, ale ve většině případů jsou to Vaší miláčkové a členi rodiny a jistě pro ně chcete to nejlepší.

Přechodu z granulí na BARF se není třeba obávat. Většina psů nemá s přechodem vůbec žádný problém.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

KONTAKT

+420 773 900 013

+420 734 851 366

batandrle@gmail.com

 

Otevřeno máme od:

po-pá 7:00-15:00

sobota - zavřeno

neděle 7:00-14:00